Kočičí hračky

15. dubna 2008 v 21:27 | www.muninkysvet.blog.cz |  * Pomůcky, hračky *
Kočičí hračky
· Jaké jsou hračky ? - hraček je v obchodech k dostání velké množství . Kočky si , ale vystačí třeba s papírovou krabicí , kouskem papírku na provázku nebo jenom zmuchlaným papírem . Ne všechny kupované hračky zaujmou Vaší kočičku , před jejich nákupem si udělejte malý průzkum co se Vaší kočičce líbí . Kočky mají rády hračky , které se kutálejí a valejí . Velmi oblíbená je malá šedivá plyšová myška .
· Proč si hrát ? hraní je důležité pro kotě i pro dospělou kočku . Hraní pěstuje všechny smysly kočiček . Hraní částečně nahrazuje lov. V neposlední řadě kočka se hraním i dobře baví. ¨
· Jak často si hrát ? - co nejčastěji , čím více tím lépe .Vždy si najděte čas na hru s Vaší kočičkou . Určitě tak 1 hod. denně.
· Na co pozor - nikdy nenechávej kočku si hrát s igelitovou taškou nebo igelitovým pytlem , pokud nejsi v její blízkosti , kočička by se mohla udusit . Nikdy nepoužívej k hraní pouze ruce .
· Klubko - klubko vlny je pro kočku neodolatelnou hračkou . Kočka bude klubko honit po celém bytě. Nikdy nenechávej kočku s klubkem samotnou mohla by vlnu spolknout .
· Přitažlivost her - hry budou pro kočku přitažlivější , když se jich sami zúčastníte , ale nejlepší způsob jak udržet hravost je poskytnout jí společníka . Pár koček vyrůstající v domácnosti si bude hrát i v dospělosti .
· Číhaní - kočky fascinuje obyčejná papírová trubice . Trpělivě vyčkává kdy z trubice vyleze nějaká kořist . Umístěte v trubici malou plyšovou myšku , kterou kočka uloví .
//<![CDATA[ //]]>
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 karol karol | 28. srpna 2008 v 12:41 | Reagovat

moc ráda si se svou kočičkou hraju...a máš moc pěkný blog

2 jula jula | Web | 1. prosince 2008 v 14:50 | Reagovat

ahojík  mam  doma   2  kocky  jedný  je  14  a  druhý 8

tý  co  je   8  tak  jí  padaj  zuby  neznáš  něco  na  to?

pf:máš  to  tady  moc  hezký

3 Senko Senko | 16. května 2016 v 8:51 | Reagovat

Hračka pro chytré kočičky:

http://www.profichovatel.cz/profichoval/eshop/24-1-HRACKY-PRO-KOCKY/0/5/4299-Chytra-kocka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama