<= krmení pro koťata =>

Whiskas junior

18. května 2008 v 13:59 | Admin
Whiskas pro Juniory
Kapsičky Whiskas Junior
Delikatesní lahůdka s kousky masa v lahodné šťávě nebo v želé. Poskytne vašemu malému příteli všechny výživové prvky, které potřebuje, a umožňuje mu vyzkoušet nové chutě. Vaše kotě teď bude mít možnost vybrat si kapsičky:
* s drůbežím masem ve šťávě - 100 g
* s jehněčím masem ve šťávě - 100 g
* multibalení (4krát 100g)
Vanička Whiskas Junior
Krmivo s unikátní strukturou paštiky s kousky masa
* s hovězím masem - 100 g
Granule Whiskas Junior
Vynikající složení suché potravy s kuřecím masem a s jedinečnými křupavými polštářky a mléčnou náplní. Lahodné chuti granulí Whiskas Junior s křupavými polštářky neodolá žádné kotě, a navíc tyto granule byly navrženy speciálně pro drobné kousky koťat. Pouze balení Whiskas granulí je znovuuzavíratelné, tak aby byla zajištěna dlouhodobá čerstvost výrobku, což potěší vás i vaše kotě:
* s kuřecím masem a polštářky s náplní - 300 g
* s kuřecím masem a polštářky s náplní - 14 kg ( k dostání pouze ve specializovaných prodejnách s chovatelskými potřebami)
Konzervy Whiskas Junior
Pevné krmivo složené z kousků masa v paštice s kuřecím nebo s hovězím masem. Pevná, přesto jemná a mimořádně chutná potrava. Poskytuje vašemu kotěti všechny složky, které jsou důležité pro jeho zdraví a vývoj.
* s hovězím masem - 195 g
* s kuřecím masem - 195 g
Kolik toho svému miláčkovi dát?
VĚK KOTĚTE
POUZE KAPSIČKY KS/DEN
KOMBINOVANÁ STRAVA
POUZE SUCHÉ KRMIVO
KAPSY
SUCHÉ
odstavení až 3 měsíce
2 - 3
2
do 30 g
35 - 70 g
4-5 měsíců
3 - 4
2
30-50 g
75 - 100 g
6 - 10 měsíců
4
2
40-60 g
95 - 110 g
10 - 12 měsíců
3 - 4
2
30-45 g
90 - 95 g
od 12 měsíců a víc
Přejít na řadu Whiskas Adult!

ACANA pro koťata

17. května 2008 v 21:53 | Admin
Kitten
Koťata potřebují až 2krát více živin než dospělé kočky. Aby se vaše kotě dobře vyvíjelo, dávejte mu nutričně bohaté krmivo, které obsahuje kvalitní živočišní proteiny a málo sacharidů.
Acana Kitten má vynikající složení - významnou součást receptury tvoří kuřecí maso a oves. Neobsahuje pšenici, kukuřici ani kukuřičný lepek, což jsou hlavně levné nevhodné zdroje sacharidů. Můžete se tak spolehnout, že ACANA vašemu koťátku pomůže vyrůst v krásnou, zdravou a energickou kočku.
ACANA má nejvyšší obsah kuřecích surovin v potravinářské kvalitě (60 %), což představuje koncentrované množství vysoce kvalitních, lehce stravitelných proteinů, které vyživují rostoucí koťata. Krmivo je ideální i pro dospělé kočky, jež v období březosti a kojení potřebují více živin.
Toto krmivo je vhodné pro: - koťata od narození do 1 roku
- kočky, které nechtějí jíst - vynikající chuť tohoto krmiva probouzí apetit
- březí kočky a kočky v laktaci
- rekonvalescenci koček po nemoci, operaci nebo traumatu
 
 

Reklama